Úvodní stránka > Aktuality > Reprezentační ples protiletadlového pluku se blíží

Reprezentační ples protiletadlového pluku se blíží

Již za necelý měsíc a půl zavládne ve strakonickém Domě kultury slavnostní vojenská atmosféra. V sobotu 18. února se zde od 20.00 hodin koná XVIII. reprezentační ples 25. protiletadlového raketového pluku.

Novinkou letošního vojenského plesu budou hned dvě taneční vystoupení, která zpestří jeho průběh. Zahájí jej slavnostní předtančení, o které se postará taneční studio Quick Dance Plzeň. V průběhu večera dále vystoupí členové strakonického tanečního studia RM Dance, kteří se mohou pochlubit titulem vícemistrů České a Slovenské republiky za rok 2016. K tanci a poslechu bude celý večer hrát oblíbená kapela Good Company, milovníci cimbálové muziky se mohou i letos těšit na vystoupení Vojenského uměleckého souboru Ondráš. Chybět nebude ani tradiční losování o hodnotné ceny, které proběhne krátce po půlnoci.

Vojenský ples již tradičně pomáhá potřebným. Lidé se tak mohou v průběhu večera zapojit do dobrovolné finanční sbírky, jejíž výtěžek bude věnován Mateřské a základní škole speciální ve Strakonicích.

Zájemci o vstupenky mohou kontaktovat pana Michala Boukalíka na telefonním čísle 604 301 318 nebo emailu MichalBoukalik@seznam.cz. Cena lístku je 300 Kč, případně 200 Kč za místo na stání. V ceně je zahrnut slosovatelný lístek a občerstvení.

Všechny zájemce srdečně zveme!

 

Autor: kapitánka Jana Samcová, tisková a informační důstojnice

 

Nahoru